Kordian

“Doświadczony pilot wycieczek, Kordian, zaraża swoją miłością do odkrywania świata, prowadząc turystów przez malownicze szlaki górskie, historyczne świątynie i egzotyczne bazary.”

Poznajcie Kordiana – doświadczonego pilota wycieczek, który swoją przygodę z podróżami zaczynał od oprowadzania turystów po Zakopanem i Podhalu. Z czasem, jego pasja do podróży rozrosła się do poznawania coraz bardziej odległych i egzotycznych miejsc na świecie.

Dla Kordiana, Europa jest jak duże podwórko, ale prawdziwą miłość odkrył w Izraelu, który stał się jego drugim domem. Jest pasjonatem wędrówek po górach i archeologii. Spędza czas w średniowiecznych świątyniach różnych wyznań, ożywiając stare mury swoimi opowieściami.

Kordian uwielbia autentyczne miejsca – nie znajdziesz go na bulwarze w Hollywood, ale pytaj o niego śmiało łowców krokodyli w australijskim Top End i na arabskich bazarach.

“Kordian, doświadczony pilot wycieczek, z pasją do odkrywania świata, prowadzi turystów przez najbardziej autentyczne i niezwykłe miejsca na świecie, od górskich szlaków po średniowieczne świątynie.”

Dołącz do Kordiana i odkryj autentyczne i niezwykłe miejsca na świecie!

Rafał Kowalski

Amina Ghanem

Andrzej F. Felker

Arkadiusz Stachnik

Dariusz Jasiński

Honorata Zapaśnik

Izabela Ratajewska

Kordian

Mohammed Ouhaga

Pati Szcześniak

Sebastian Słupski

Taariq Vlotman

Patrycja Niewiarowska

Tomasz Zaborowski