Odkryj Wisconsin: Rodeo, Harley Davidson i Lake Geneva

Rodeo w Wisconsin 2024

2 dni
08-31-2024
Zarezerwuj wycieczkę
Plan podróży Warunki uczestnictwa i rezygnacji
Cena $345

Cena zawiera

 • nocleg w hotelu
 • zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych
 • przejazdy autokarem lub busem na całej trasie wycieczki
 • opiekę polskojęzycznego przewodnika
 • ubezpieczenie zgodne z wymogami Amerykańskiego Departamentu Transportu

Cena nie zawiera

 • wyżywienia z wyjątkiem śniadań wliczonych w koszt doby hotelowej
 • ubezpieczenia turystycznego (możliwość wykupienia w biurze Rek Travel)
 • biletów wstępu

Zapraszamy na niezapomnianą podróż z Rek Travel – “Odkryj Wisconsin: Rodeo, Harley Davidson i Lake Geneva“. Ta dwudniowa wycieczka zabierze Cię do serca Wisconsin, gdzie odkryjesz fascynujące atrakcje. Przygotuj się na spotkanie z naturą, kulturą i historią tego niezwykłego stanu. Czy jesteś gotowy na przygodę? Zarezerwuj swoje miejsce już dziś!

Najważniejsze atrakcje, które czekają na Ciebie to:

 1. Kultowe muzeum Harleya Davidsona w Milwaukee – miejsce, gdzie historia motoryzacji ożywa.
 2. Emocjonujące rodeo  – doświadczenie pełne adrenaliny i autentycznej atmosfery Dzikiego Zachodu.
 3. Malownicze jezioro Geneva – oaza spokoju i piękna, idealna do relaksu po pełnym wrażeń dniu.

Nie zwlekaj, zarezerwuj swoje miejsce już dziś i dołącz do nas w tej niezapomnianej podróży!

Kemping

Kultura i historia


Plan podróży

1.dzień

Odkrywanie tajemnic Milwaukee i emocje rodeo

Rozpoczynamy naszą przygodę zbiórką o godzinie 7:00 rano pod biurem Rek Travel (5825 W. Irving Park Road). Celem naszej podróży jest największe miasto Wisconsin – Milwaukee.

Zielony raj w “Mitchell Park Domes”

Pierwszym punktem naszej trasy będzie zwiedzanie kopuł oranżerii „Mitchell Park Domes”. Tysiące różnych gatunków rzadkich roślin z pustyni i tropikalnych lasów deszczowych czekają na nas w tym zielonym raju.

Architektoniczne cudo – Muzeum Sztuki w Milwaukee

Następnie odwiedzimy perełkę architektury – Muzeum Sztuki w Milwaukee. Jego dach, przypominający statek wypływający na Jezioro Michigan, i 66-metrowe skrzydła poruszające się pod wpływem wiatru, to widok, który na długo zapadnie nam w pamięć.

muzeum-harley-davidson-historyczne-motocykle-rektravel

Ikona motoryzacji – Harley Davidson

Przejdziemy pod budynek muzeum motocyklowego Harleya Davidsona, kultowej firmy produkującej motocykle od 120 lat. To właśnie na motocyklu ich produkcji pierwszy raz przekroczono prędkość 100 mil na godzinę.

Degustacja w “Lakefront Brewary”

Nasza trasa prowadzi nas nad rzekę Milwaukee do słynnej warzelni „Lakefront Brewary”. Uczestniczymy w prywatnym zwiedzaniu i degustacji różnych gatunków piwa pod okiem doświadczonego piwowara.

Rodeo 

Głównym punktem naszej wycieczki jest rodeo na jarmarku. Zobaczymy efektowne ujeżdżanie byków, konkurencję „Barrel racing” i wiele innych atrakcji.

przygoda-w-stylu-dzikiego-zachodu-rodeo-rektravel

Pokazy akrobatyczne i magia

Imprezę umili nam muzyka na żywo i pokazy akrobatyczne grupy Dominguez Attractions Show, uczestników programu America’s Got Talent. Chętni zobaczą pokazy magiczne, a jarmark może być jedyną w życiu okazją, żeby zobaczyć na żywo wyścig kaczek.

Zasłużony odpoczynek

Po długim dniu pełnym atrakcji udajemy się na wypoczynek do pobliskiego hotelu.

2.dzień

Urokliwe Lake Geneva i bliskie spotkanie z naturą

Rozpoczynamy drugi dzień naszej wycieczki od przejazdu do urokliwego miasta-kurortu Lake Geneva. To miejsce, gdzie najbogatsi mieszkańcy Chicago, takie jak Wrigley, Schwinn, and Maytag, zbudowali swoje letnie rezydencje po wielkim pożarze w XIX wieku.

Spacer wzdłuż brzegu jeziora

Wybierzemy się na spacer wzdłuż brzegu jeziora, podziwiając te historyczne budowle i ciesząc się pięknem otaczającej nas natury.

badanie-miasta-milwaukee-rektravel

Rejs po jeziorze Geneva

Następnie uczestniczymy w rejsie po przepięknym jeziorze Geneva. Z pokładu naszej łodzi będziemy mogli podziwiać nie tylko piękno natury, ale także architekturę okolicznych budowli.

Wizyta w stadninie koni

Na zwieńczenie tej wycieczki udajemy się do pobliskiej stadniny koni. Będziemy mieli okazję podziwiać te piękne zwierzęta i poznać nieco więcej o ich życiu i zwyczajach.

Wspólne ognisko

Ostatnim punktem naszego programu będzie wspólne ognisko niedaleko stadniny. To będzie idealna okazja do podsumowania naszej wycieczki, wymiany wrażeń i spędzenia miłego czasu w gronie nowych znajomych.

 

Pokaż cały plan wycieczki

2 dni

Firma nie ponosi odpowiedzialności za stracone mienie klienta w wyniku włamania, kradzieży, zgubienia itp. nie ponosimy również odpowiedzialności za straty klienta w motelach. Firma Rek Travel zastrzega sobie prawo do zmiany programu, dyktowanych okolicznościami niezależnymi od niej. Klient zobowiązany jest do przestrzegania regulaminu wycieczki. Uczestnicy wycieczki ubezpieczeni są zgodnie z wymogami amerykańskiego Departamentu Transportu na łączną kwotę $5000.000 (polisa do wglądu na życzenie klienta). Za dodatkową opłatą uczestnicy mogą ubezpieczyć się na wypadek leczenia szpitalnego i ambulatoryjnego schorzeń nabytych w trakcie wycieczki oraz nieszczęśliwych wypadków w obiektach zwiedzanych (wszelkie informacje w biurze).

Podobne wycieczki

Floryda dla najmłodszych

$1995 10 dni 07-11-2024
Monument Valley

Kalifornia i najpiękniejsze parki narodowe USA – wyjazd z Los Angeles

$2995 14 dni 09-06-2024
Pokaż wszystkie wycieczki 42