Wyjazd na zlot lotniczy w Oshkosh, WI 2024

1 dni
07-28-2024
Zarezerwuj wycieczkę
Plan podróży
Cena $150

Cena zawiera

  • przejazdy na całej trasie wycieczki
  • opieka polskojęzycznego przewodnika
  • ubezpieczenie zgodne z wymogami Amerykańskiego Departamentu Transportu

Cena nie zawiera

  • biletów wstępu ok. $60 od osoby
  • wyżywienia
  • ubezpieczenia turystycznego (możliwość wykupienia w biurze Rek Travel)

EEA AirVenture to miejsce, gdzie odbywają się spektakularne pokazy lotnicze. Doświadczeni piloci prezentują swoje umiejętności w widowiskowych akrobacjach, pokazując elastyczność i możliwości różnych typów samolotów. To nie tylko impreza lotnicza, ale także społeczność ludzi zafascynowanych lotnictwem, którzy przyjeżdżają, aby dzielić się swoją pasją i doświadczeniem. To wydarzenie, które stanowi unikalną okazję do zanurzenia się w fascynującym świecie lotnictwa.


Plan podróży

1.dzień

Chicago - Oshkosh - Wisconsin

Wyjazd o 7 rano sprzed biura. Podróż w jedną stronę trwa około 3 godzin.

EEA AirVenture – doroczny zlot lotniczy wszelkiego typu, przyciągający do miasta Oshkosh w środku stanu Wisconsin ponad 10 000 latających jednostek. Awionetki, samoloty eksperymentalne, ultralekkie, klasyczne, komercyjne oraz bojowe z okresu drugiej wojny światowej. Zlot trwa cały tydzień. Ponad milion stóp kwadratowych terenu wystaw z udziałem 1 200 wystawców. Tysiąc różnych forów i warsztatów. Bilet wstępu umożliwia zwiedzenie Muzeum Lotnictwa na terenach wystawy. Po południu odbędzie się pokaz lotniczy. Zwiedzający mogą obejrzeć w środku wiele różnych samolotów. Dodatkową atrakcją jest przelot (płatny) klasycznym trzysilnikowym samolotem produkowanym w latach 1920-1933 przez Henry’ego Forda lub helikopterem.

Powrót około godziny 9 wieczorem.

Zapraszamy rozniez na POW WOW Festiwal – program wujazdu znajdziesz tutaj.

Pokaż cały plan wycieczki

1 dni

Firma nie ponosi odpowiedzialności za stracone mienie klienta w wyniku włamania, kradzieży, zgubienia itp. nie ponosimy również odpowiedzialności za straty klienta w motelach. Firma Rek Travel zastrzega sobie prawo do zmiany programu, dyktowanych okolicznościami niezależnymi od niej. Klient zobowiązany jest do przestrzegania regulaminu wycieczki. Uczestnicy wycieczki ubezpieczeni są zgodnie z wymogami amerykańskiego Departamentu Transportu na łączną kwotę $5000.000 (polisa do wglądu na życzenie klienta). Za dodatkową opłatą uczestnicy mogą ubezpieczyć się na wypadek leczenia szpitalnego i ambulatoryjnego schorzeń nabytych w trakcie wycieczki oraz nieszczęśliwych wypadków w obiektach zwiedzanych (wszelkie informacje w biurze).