Andrzej F. Felker

“Andrzej, doświadczony przewodnik i miłośnik żeglarstwa, narciarstwa i muzyki bluesowej, łączy swoją pasję do podróży z szerokim spektrum zainteresowań, tworząc niezapomniane, pełne przygód wycieczki.”

Poznajcie Andrzeja – doświadczonego przewodnika, absolwenta Wydziału Turystyki i Rekreacji AWF w Krakowie, który swoją pasję do podróży przekształcił w zawód. Andrzej to prawdziwy globtroter, prowadzący wycieczki po Europie, Azji i USA.

Jest członkiem Stowarzyszenia Przewodników w Chicago – CTPA (Chicago Tour-Guide Professionals Association) oraz WFTGA (World Federation of Tourist Guide Associations), co świadczy o jego profesjonalizmie i zaangażowaniu w branży turystycznej.

Andrzej współpracuje z wieloma polonijnymi i amerykańskimi biurami podróży, a także jest wydawcą i właścicielem Agencji Promocji Turystyki „IMPEXTOUR”.

Ale Andrzej to nie tylko przewodnik – to również miłośnik żeglarstwa, narciarstwa, fotografii i muzyki bluesowej. Jego zamiłowania dodają uroku każdej wycieczce, czyniąc ją niezapomnianym doświadczeniem.

“Andrzej, doświadczony przewodnik i miłośnik podróży, łączy swoją pasję do odkrywania świata z miłością do żeglarstwa, narciarstwa, fotografii i muzyki bluesowej, tworząc niezapomniane wycieczki pełne przygód i odkryć.”

Dołącz do Andrzeja i odkryj świat pełen przygód, piękna i muzyki!

Rafał Kowalski

Amina Ghanem

Andrzej F. Felker

Arkadiusz Stachnik

Dariusz Jasiński

Honorata Zapaśnik

Izabela Ratajewska

Mohammed Ouhaga

Pati Szcześniak

Taariq Vlotman

Patrycja Niewiarowska

Tomasz Zaborowski