Pati Szcześniak

“Przewodnik z duszą odkrywcy, który swoją pasją do podróży zaraża każdego, kto postawi krok w nieznane.”

Patrycja to nie tylko podróżniczka i psycholog, ale przede wszystkim pasjonatka górskich wypraw. Jej miłość do podróży zaprowadziła ją do najdalszych zakątków świata, aż w końcu osiedliła się w malowniczej Patagonii. Ale nie zasiedziała się na miejscu – większość czasu spędza w drodze, dzieląc się swoją pasją z innymi.

Patrycja to prawdziwa ambasadorka Ameryki Południowej. Jej serce bije szybciej na widok majestatycznych Andów, dzikiej Amazonki czy tętniących życiem metropolii tego kontynentu. Z radością dzieli się swoją miłością do tego regionu z każdym, kto jest gotowy otworzyć serce na nowe doświadczenia.

Ale to nie koniec jej podróżniczych pasji. Patrycja z zapałem odkrywa również Azję i Afrykę, prowadząc innych przez szlaki Himalajów czy na szczyt Kilimandżaro. Jej życiowe motto brzmi: “Na koniec świata i… jeszcze dalej!” i to właśnie tę niezłomną chęć do odkrywania nowych miejsc przekazuje każdemu, kto dołączy do jej wyprawy.

“Pasjonatka górskich wypraw i ambasadorka Ameryki Południowej, która swoją miłością do podróży inspiruje innych do odkrywania świata.”

Rafał Kowalski

Amina Ghanem

Andrzej F. Felker

Arkadiusz Stachnik

Dariusz Jasiński

Honorata Zapaśnik

Izabela Ratajewska

Mohammed Ouhaga

Pati Szcześniak

Taariq Vlotman

Patrycja Niewiarowska

Tomasz Zaborowski